Контактирајте со нас - Xiamen Yitai Industrial Co., Ltd.

Контактирајте не

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

XIAMEN YITAI INDUSTRIAL CO., LTD.

Адреса

19F, зграда Хаибин, округ Луџианг Роуд Симинг, Сити Ксијамен, провинција Фуџијан, Кина

Е-пошта

Телефон

+86 15980402851

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Нашиот агент низ целиот свет

ИНДИЈА
АРГЕНТИНА
КОЛУМБИЈА
МЕКСИКО
ПЕРУ
ВИЕТНАМ
ИНДОНЕЗИЈА
БАНГЛАДЕШ
ИНДИЈА

НАЈДОБАР ИМПЕКС

Лице за контакт: г-дин Динеш

ДОДАЈ: F-5 SILICON SHOPPERS UDHANA MAIN ПАТ СУРАТ ГУЏАРАТ ИНДИЈА

Моб: 9825136504

АРГЕНТИНА

Контакт: г-дин Марсело Гедела

Адреса: ALVARADO 2256 CP1290 CABA ARGENTINA

Телефон: +5411 4760 4196 +5411 4730 4860

Whatsapp: +57 320 450 5131

Е-пошта:yitaicolombia@gmail.com

Веб-страница:www.yitaiamerica.com

КОЛУМБИЈА

Контакт: г-дин Марсело Гедела

Адреса: CARRERA 54 79 AA SUR 40 BODEGA 104, LA ESTRELLA, ANTIOQUIA COLOMBIA

Телефон: +57 4 279 6548 +57 4 279 5066

Whatsapp: +57 320 450 5131

Е-пошта:yitaicolombia@gmail.com

Веб-страница:www.yitaiamerica.com

МЕКСИКО

Контакт: г-дин Марсело Гедела

Адреса: LATERAL NORTE DE LA AUTOPISTA 57 MEXICO QUERETARO,MODULO 14, SANTIAGO DE QUERETARO, QUERETARO MEXICO

Телефон: +52 55 8007 5584 +52 44 2790 0186

Whatsapp: +57 320 450 5131

Е-пошта:yitaicolombia@gmail.com

Веб-страница:www.yitaiamerica.com

ПЕРУ

Aries Equipos Textiles SRL

Контакт: Госпоѓица Марибел

Tlphs: +51 998143529
Факс: (51 1) 265 9657
е-пошта:pzumaeta@amazoncorporation.com.pe
Адреса: CAL.ELOY REATEGUI NRO.536 САН АМАДЕО ДЕ ГАРАГАЈ

(ТОМАС ВАЛЕ КОН ГЕРМАНСКИ АГУИРЕ) САН МАРТИН ДЕ ПОРЕС

ЛИМА-ПЕРУ

ВИЕТНАМ

DOHO COMPANY LIMITED

КОНТАКТ: ВИО

ДОДАЈ: 44 Đường 13, Hiệp Bình Phước, Thủ Đức, Thành phố Hồ Chí Minh,Виетнам

ТЕЛ: 0938545870

EMAIL: sales888@yeetex.com/vio.lv@foxmail.com

ИНДОНЕЗИЈА

PT.DICI GLOBAL SEJAHTERA ИНДОНЕЗИЈА

КОНТАКТ: ISTY

ДОДАЈ: ALAMANDA TOWER LT.25 SUITE M 2903 JL.TB SIMATUPANG
КАВ.23-24 РТ.001/001, КЕЛ.ЦИЛАНДАК БАРАТ,КЕЦ.ЦИЛАНДАК,
ЏАКАРТА СЕЛАТАН

ТЕЛ: +62-21-7650366
EMAIL: dc.customercare@dicigsi.com; dc.kttacc@gmail.com;isti2805@gmail.com

БАНГЛАДЕШ

ТРСТ ТРЕЈД МЕЃУНАРОДНА

1/1-Б, БАИСТАКИ МИРПУР, ДАКА БАНГЛАДЕШ.

Тел: +88 02 58051411
Мобилен: +88 013 10 10 98 98


пошта
Фејсбук