Makinë për thurje me grep YTC-W 609/B8

Përshkrim i shkurtër:

Makinat e thurjes me grep me shpejtësi të lartë Yitai përdoren për të prodhuar një shumëllojshmëri lidhëse elastike ose jo elastike.Ajo vjen me 3 bare, 8 bare dhe 11 bare.Modeli YTW-C 609 është i ngjashëm me makinën COMEZ me një dizajn të mirë që rezulton në më shumë qëndrueshmëri dhe shpejtësi të shpejtë deri në 1400 RPM.


Detajet e produktit

Foto

Etiketat e produktit

Aplikacion:Makina e thurjes me grep YTW-C prodhon pëlhura të ngushta elastike dhe jo elastike si fasha mjekësore, lidhëse, rripa sutjenash dhe të tjera.Dhe zakonisht përmban lidhëse me model me rrjetë.

Karakteristikat e makinës së thurjes me grep të serisë Yitai YTW-C1. Dizajni i ngjashëm me Comez rezulton në më shumë qëndrueshmëri dhe shpejtësi më të lartë.2.Pjesët kryesore si shtrati me gjilpërë, shiriti i indeve, zinxhiri lidhës i importuar nga Tajvani,3.kushineta nga Japonia NSK/NTN.4.Funksioni i lëvizjes së ndalimit automatik.5.Shpejtësia deri në 1400 RPM.

Kërkesat për pjesë këmbimiJu lutemi plotësoni formularin duke "hetim për pjesë këmbimi” nëse keni ndonjë kërkesë për pjesë këmbimi dhe jepni targën e emrit të makinës.Dërgo vizatimin sipas manualit të pjesëve të këmbimit, nëse është e nevojshme duhet të sigurohen pjesë rezervë reale.

Pajisjet standarde:Ushqyes gome, rul grumbullues i produktit të përfunduar në të dy anët, kallëp, mbajtës trarësh

Bashkëngjitje opsionale:Njehsor matës, pajisje ngrohëse, rreze, ushqyes pozitiv për fijet e deformimit

Specifikimi i serisë YTW-C
Model 609/825 B3 609/825 B8 609/825 B12
Gjerësia e funksionimit 609/825 mm
Matës për inç 15,20
Shufrat e indeve 3 bare 8 bare 11 bare
Dendësia 5-25/cm
Zgjatja e zinxhirit të lidhjes 12 (Normale) 12-50 (Më gjatë) 12-48 12-120
Motorri 1.5 kuaj fuqi
Shpejtësia 1200-1400 rpm
Ngjitje normale Ushqyes gome, rul për mbledhjen e produktit të përfunduar në të dyja anët, Kreel, mbajtës trarësh
Shtojcë opsionale Trare, Ushqyes pozitiv i rregullueshëm për fijet e deformimit, Pajisja për efektin e indeve të lirshme në dy skaje.
Mbrapa Fije Kreel Mbaron 200 skajet (100 skajet majtas dhe 100 skajet djathtas)
Mbrapa Rreze Creel Mbaron 4
Dendësia 5-25/CM

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • ssasdgqgyt02

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve

    mail